Depilacja laserowa Wrocław – Soft Skin Dermaclinic

Depilacja laserowa Wrocław – Soft Skin Dermaclinic
Hostelowa Nazwa :
Depilacja laserowa Wrocław – Soft Skin Dermaclinic
Hostelowa Kategoria:
Hostelowy Opis:

Soft Skin Dermaclinic to klinika zlokalizowana we Wrocławiu. Założycielką kliniki jest dermatolog doktor Elżbieta Wojtowicz-Prus. Proponowane w klinice zabiegi mają na celu dbanie o zdrowie i urodę i bez wątpienia mieszczą się w pojęciach dermatologii klinicznej oraz medycyny estetycznej.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

W ofercie znajdują się: leczenie trądziku różowawego oraz młodzieżowego, bielactwa, liszajów, łuszczycy, łojotokowego i atopowego zapalenia skóry. Dodatkowo laserowe usuwanie blizn i rozstępów, zamykanie zmian naczynkowych, leczenie brodawek, grzybicy, łysienia, a także krioterapia i dermatoskopia. Dodatkowo klinika oferuje unikatowy zabieg depilacji – Soprano ICE Platinum. T

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

o obecnie najskuteczniejszy i najszybciej działający system depilacji laserowej, gdyż działa bez względu na karnacje i kolor włosów. Może być stosowany na każdej części ciała, bez względu na porę roku. Urządzenie łączy 3 długości fal laserowych, dzięki czemu niszczy włos już w fazie wzrostu, a to powoduje, że depilacja jest bezbolesna i szybka.

Soft Skin Dermaclinic

Hostelowe Miejsce:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Hostelowy Telefon:
512822207
Hostelowy NIP:
7532154115
Hostelowy Regon:
021847160
  • Depilacja laserowa Wrocław – Soft Skin Dermaclinic
  • Depilacja laserowa Wrocław – Soft Skin Dermaclinic

Możliwość komentowania została wyłączona.