Agencja Trusty Warszawa – opieka całodobowa nad seniorem z zamieszkaniem

Agencja Trusty Warszawa – opieka całodobowa nad seniorem z zamieszkaniem
Hostelowa Nazwa :
Agencja Trusty Warszawa – opieka całodobowa nad seniorem z zamieszkaniem
Hostelowa Kategoria:
Hostelowy Opis:

Firma Trusty oferuje kompleksową opiekę nad osobami starszymi bezpośrednio w miejscu ich zamieszkania. Zatrudnieni w niej specjaliści zapewniają seniorom pełną opiekę, wsparcie w codziennych czynnościach domowych, bezcenne towarzystwo, ale i pomoc w sprzątaniu czy gotowaniu, tak by maksymalnie wydłużyć aktywność osoby starszej.

Oferta firmy obejmuje możliwość opieki godzinowej, dostosowanej do konkretnych potrzeb w ciągu dnia, ale i opcję opieki całodobowej, dzięki której rodzina seniora będzie miała pewność, że nie spędza on czasu sam i opiekują się nim specjaliści. Podstawą działania i jednocześnie misją firmy, jest niesienie wsparcia osobom starszym oraz zaufanie, dzięki któremu rodzina takiej osoby może spać spokojnie, nie martwiąc się o jej stan zdrowia czy gorsze samopoczucie.

Pracownicy zatrudnieni w Trusty stanowią sprawdzony, godny zaufania zespół, świadczący swoje usługi wtedy, gdy są najbardziej potrzebni i zgodnie z określonym wcześniej zapotrzebowaniem godzinowym na ich wsparcie.

Trusty Jan Nesterowicz

Hostelowe Miejsce:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa
Hostelowy Telefon:
570333373
Hostelowy NIP:
8992676608
Hostelowy Regon:
364998539
  • Agencja Trusty Warszawa – opieka całodobowa nad seniorem z zamieszkaniem

Możliwość komentowania została wyłączona.